Engin Aykanat
management

Haberler

Çağatay Ulusoy, GQ Türkiye Bahar sayısında.

“30 yaşında. Sakin bir yapısı var. Hayatın her alanında tutkulu bir erkek. Basketbolcu olmak isterken hayat onun için başka planlar yapmış, oyuncu olmuş. Aile ilişkileri güçlü. Karar alırken özenli ve dikkatli. Sakin, ciddi yapısının altında hassas bir ruhu var. Deniz tutkunu. Dinlenmek ve nefes almak istediğinde doğaya yönelir. Özel hayatında mahremiyete önem verir. Duygularını içinde sahici ve tutkulu yaşar. İyi gözlem yapar. Onun için samimiyet önemlidir.Devamı: https://gq.com.tr/dergi-konulari/her-yuzuyle-cagatay-ulusoy

“Kağıttan Hayatlar” 12 Mart’ta Netflix’te.

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı ve OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği “Kağıttan Hayatlar” 12 Mart’ta Netflix’te. Filmde kağıt toplayarak geçinen ve sağlığı giderek kötüleşen Mehmet terk edilmiş bir çocuk bulur. Birden hayatına giren küçük Ali, onu kendi çocukluğuyla yüzleştirecektir.

Serkan Çayoğlu "Bir Zamanlar Kıbrıs" ile yakında TRT 1'de.

Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın üstlendiği dizide Serkan Çayoğlu "Ankaralı" karakterini canlandırıyor. Yapımını TMC Film'in üstlendiği ve çekimleri KKTC'de devam eden dizi, yakında TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak

Halit Özgür Sarı "Kardeşlerim" kadrosunda.

Yapımına NGM’in imza attığı, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği "Kardeşlerim" dizisinin senaryosunu Gül Abus Semerci kaleme alıyor. Yakında ATV ekranlarında başlayacak olan "Kardeşlerim" dizisinde Halit Özgür Sarı'da yer alıyor.

Çağatay Ulusoy "Yeşilçam" ile BluTV'de.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, BluTV’nin ilk dönem dizisi YEŞİLCAM, 2021’de sadece BluTV’de. .

Çağatay Ulusoy "Menajerimi Ara" dizisine konuk oluyor.

Ay Yapım'ın Star TV için hazırladığı ve Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda yer aldığı "Menajerimi Ara" dizisine Çağatay Ulusoy konuk oluyor. Dizi, Çağatay Ulusoy'un yer aldığı bölümü ile 8 Eylül Salı günü yayında.

“Mücadele Çıkmazı”nın çekimleri başladı.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı "Mücadele Çıkmazı" filminin çekimleri bugün başladı. OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği sinema filminin yönetmenliği Can Ulkay'a, senaryosu ise; Ercan Mehmet Erdem'e ait.

Farah Zeynep Abdullah “Masumlar Apartmanı” ile TRT 1 ekranlarında.

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı “Masumlar Apartmanı” çok yakında TRT 1'de. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmeni ise; Çağrı Lostuvali Haliloğlu.

Halit Özgür Sarı “Kırmızı Oda” kadrosunda.

Yaşanılan ama bir türlü anlatılamayan hikayeler, "Kırmızı Oda"da. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstllendiği ve kadrosunda oyuncumuz Halit Özgür Sarı'nın yer aldığı "Kırmızı Oda" çok yakında TV8’de!

"The Protector" son sezonu ile Netflix'te.

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı "The Protector" sadece Netflix'te.

© engin.aykanat 2016. All Rights Reserved.