Engin Aykanat
management

Haberler

Hazal Kaya Vogue Türkiye Kasım sayısında...

Vogue Türkiye, içindeki sınırsız sevgi her hareketine sinen Hazal Kaya’yla hikayeden hikayeye uzanıyor, çocukça bir merak ve neşeyle sıradan olanda bulduğu mutluluğu, tutkuyu, ilhamı keşfediyor. Hazal Kaya'nın sadece kendine değil, başkalarına da iyi gelme isteğiyle yaşayışı, içimizi ısıtan hikayeleri Vogue Türkiye'de...

Hazal Kaya Misafir ile ekranlara dönüyor.

Hazal Kaya’nın başrolünde yer aldığı Misafir 11 Kasım’da izleyici ile buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu, senaryosunu Özge Aras’ın uyarladığı ve 11 Kasım Perşembe saat 20.00’de ilk bölümüyle yayınlanacak “Misafir”de; travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadın olan Gece (Hazal Kaya) ve eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir baba olan Erdem’in (Buğra Gülsoy) umut dolu karşılaşma hikayesi konu alınacak.

Çağatay Ulusoy, GQ Türkiye Bahar sayısında.

“30 yaşında. Sakin bir yapısı var. Hayatın her alanında tutkulu bir erkek. Basketbolcu olmak isterken hayat onun için başka planlar yapmış, oyuncu olmuş. Aile ilişkileri güçlü. Karar alırken özenli ve dikkatli. Sakin, ciddi yapısının altında hassas bir ruhu var. Deniz tutkunu. Dinlenmek ve nefes almak istediğinde doğaya yönelir. Özel hayatında mahremiyete önem verir. Duygularını içinde sahici ve tutkulu yaşar. İyi gözlem yapar. Onun için samimiyet önemlidir.Devamı: https://gq.com.tr/dergi-konulari/her-yuzuyle-cagatay-ulusoy

Selin Şekerci BeStyle Nisan kapağında....

Yeşilçam dizisi ile dijital platformlarda yer almaya hazırlanan Selin Şekerci, BeStyle Magazine Nisan sayısına konuk oldu.

Hazal Kaya, Pera Palas ile Netflix'te.

Hazal Kaya, Karga Seven Pictures'ın Netflix için hazırladığı ve Emre Şahin'in yönetmenliğini üstlendiği, Elif Usman'ın yazdığı Pera Palas dizisinin başrolü olarak yer alıyor. Charles King’in “Pera Palas'ta Gece Yarısı” kitabından uyarlanan dizide Atatürk'ün, Cevad Paşa'nın, Agatha Christie ve eşi Archibald Christie'nin de 30'lu yaşlarına yer verilecek.

Selin Şekerci, Yeşilçam kadrosunda.

Blu TV'nin ilk dönem dizisi Yeşilçam'ın kadrosunda Selin Şekerci'de yer alıyor. Çağan Irmak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi 22 Nisan'da sadece Blu TV'de.

“Kağıttan Hayatlar” 12 Mart’ta Netflix’te.

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı ve OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği “Kağıttan Hayatlar” 12 Mart’ta Netflix’te. Filmde kağıt toplayarak geçinen ve sağlığı giderek kötüleşen Mehmet terk edilmiş bir çocuk bulur. Birden hayatına giren küçük Ali, onu kendi çocukluğuyla yüzleştirecektir.

Serkan Çayoğlu "Bir Zamanlar Kıbrıs" ile yakında TRT 1'de.

Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın üstlendiği dizide Serkan Çayoğlu "Ankaralı" karakterini canlandırıyor. Yapımını TMC Film'in üstlendiği ve çekimleri KKTC'de devam eden dizi, yakında TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak

Hazal Kaya "Kumsalda" ile Podacto'da. 

Hazal Kaya ve Enis Arıkan'ın seslendirdiği ve Murat Mahmutyazıcıoğlu'nun kaleme aldığı "Kumsalda" isimli kulak tiyatrosu oyununu dinlemek için Storytel'i ziyaret edebilirsiniz.  

Halit Özgür Sarı "Kardeşlerim" kadrosunda.

Yapımına NGM’in imza attığı, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği "Kardeşlerim" dizisinin senaryosunu Gül Abus Semerci kaleme alıyor. Yakında ATV ekranlarında başlayacak olan "Kardeşlerim" dizisinde Halit Özgür Sarı'da yer alıyor.

Çağatay Ulusoy "Yeşilçam" ile BluTV'de.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, BluTV’nin ilk dönem dizisi YEŞİLCAM, 2021’de sadece BluTV’de. .

Hazal Kaya, Based İstanbul dijital sayısında.

Çalışan bir anneyle büyüdüm ama beni ne kadar özlediğini, nasıl aklının kaldığını şimdi anlıyorum. Oğlumun önünde çalışan, üreten bir kadın örneği olmasını önemsiyorum." Röportajın devamı;

Farah Zeynep Abdullah, Elle Kasım sayısında...

“Elimden o geliyorsa, onu yapayım diyorum. Ben de hepimiz gibi kendimi sorguluyorum ve bir laf vardır ya hani ‘hayır dediklerin kariyerini belirler’ diye; bu zamana kadar nerede durmam gerektiğini bildim diye düşünüyorum, umarım hep de bilirim.” Röportajın devamı Elle Kasım sayısında...

Çağatay Ulusoy "Menajerimi Ara" dizisine konuk oluyor.

Ay Yapım'ın Star TV için hazırladığı ve Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda yer aldığı "Menajerimi Ara" dizisine Çağatay Ulusoy konuk oluyor. Dizi, Çağatay Ulusoy'un yer aldığı bölümü ile 8 Eylül Salı günü yayında.

Hazal Kaya, Elle Türkiye Eylül sayısında.

Kendini takdir etmenin, kendini sevmenin, kendine değer vermenin, önce kendi onayına ihtiyaç duymanın ve başkalarının gözünden bakmayı bırakmanın aslında ihtiyacımız olan en değerli şeylerden olduğunu söyleyen #HazalKaya , Elle Türkiye Eylül sayısında...

“Mücadele Çıkmazı”nın çekimleri başladı.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı "Mücadele Çıkmazı" filminin çekimleri bugün başladı. OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği sinema filminin yönetmenliği Can Ulkay'a, senaryosu ise; Ercan Mehmet Erdem'e ait.

Farah Zeynep Abdullah “Masumlar Apartmanı” ile TRT 1 ekranlarında.

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı “Masumlar Apartmanı” çok yakında TRT 1'de. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmeni ise; Çağrı Lostuvali Haliloğlu.

"Benden Ne Olur" filminin başrolü Hazal Kaya

Med Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Aslı T. Kızmaz' ın yazdığı 'Benden Ne Olur' kitabının filminde başrol oynayacak.

Halit Özgür Sarı “Kırmızı Oda” kadrosunda.

Yaşanılan ama bir türlü anlatılamayan hikayeler, "Kırmızı Oda"da. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstllendiği ve kadrosunda oyuncumuz Halit Özgür Sarı'nın yer aldığı "Kırmızı Oda" çok yakında TV8’de!

"The Protector" son sezonu ile Netflix'te.

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı "The Protector" sadece Netflix'te.

© engin.aykanat 2016. All Rights Reserved.