Engin Aykanat
management

Haberler

“The Protector” 14 Aralık’ta Netflix’te.

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı fantastik drama türündeki Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi “The Protector”, 190 ülkede 137 milyon kullanıcı ile 14 Aralık’ta buluşuyor.

Engin Öztürk, “The Protector” 2. Sezonda.

Netflix'in ilk orijinal Türk dizisi “The Protector”ın 2. Sezon kadrosunda başarılı oyuncu Engin Öztürk de yer alıyor. “The Protector” 14 Aralık’ta Netflix’te.

The Protector teaser yayında...

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Netflix'in ilk orjinal Türk dizisi "The Protector"un ilk teaserı yayınlandı...

"Bizim Hikaye" yeni sezonu ile her Perşembe Fox'ta...

Med Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve Hazal Kaya'nın başrolünde yer aldığı "Shamemless" uyarlaması "Bizim Hikaye" dizisi yeni sezonu ile her Perşembe Fox'ta yer almaya devam ediyor.

Netflix Announces Cast and Start of Production For Its First Turkish Original Series

Istanbul, March 7, 2018 - Netflix, the world’s leading internet entertainment service, announced that its first Turkish local original series begins principal photography today. Starring Cagatay Ulusoy, executive produced by Onur Guvenatam and created by Binnur Karaevli, the 10-episode super hero fantasy also stars Okan Yalabik, Ayca Aysin Turan, Hazar Erguclu and Mehmet Kurtulus.

Çağatay Ulusoy’un Netflix için hazırlanan ilk Türk orijinal dizisi sete çıktı.

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği, Binnur Karaevli tarafından hayata geçirilen ve bir süper kahraman hikayesini anlatan 10 bölümlük dizinin yapımcılığını ise Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. Bu yılın ikinci yarısında gösterime girecek fantastik drama türündeki yapımın kamera arkasında son yıllarda yıldızı parlayan yönetmeni ise Can Evrenol. Çağatay Ulusoy'un İstanbul'un son muhafızı Hakan’ı canlandırdığı dizi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan'ın serüvenini anlatıyor. Hikayenin başında Doğu ve Batı'nın birleştiği 15 milyonluk şehirde sıradan bir genç olarak hayatını sürdüren Hakan kahraman olmaktan çok uzaktır. Ancak şehrinin tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altında olduğunu öğrendiğinde onları durdurmaktan başka çaresi kalmaz. Hem henüz hazır olmadığı hem de kabul etmek istemediği bir görevle karşı karşıya olan Hakan, kaderindeki son muhafız olma vazifesini yerine getirebilecek mi?

Hazal Kaya, Bizim Hikaye ile her Perşembe Fox’ta...

Hazal Kaya, Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, Shameless uyarlaması "Bizim Hikaye" adlı dizi de Filiz karakteri ile karşımızda. Senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi'nin kaleme aldığı dizi, her Perşembe Fox TV ekranlarında.

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin başrolü Çağatay Ulusoy oldu!

Mayıs 2017’de imzalandığı duyurulan Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin detayları netleşmeye başladı. Merakla beklenen yapımın ana karakterini ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy canlandıracak.
Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak olan dizinin yapımcılığını da O3 Medya üstleniyor.

© engin.aykanat 2016. All Rights Reserved.