Engin Aykanat
management

Haberler

Hazal Kaya #sendeelver diyor…

FOX, Bizim Hikaye dizisinin konusundan ilham alarak “El Ver Hayata Atılsın” sosyal sorumluluk projesini başlattı.

Projeye ismini de veren “El Ver Hayata Atılsın” sloganıyla duyurulan proje ile Koruncuk Vakfı’nın desteği ile büyüyen korunma ihtiyacındaki çocukların korunma desteği sona erdikten sonra, hayata güvenle atılmaları için onlara yuva olacak evler inşa edilmesi hedefleniyor.

Hazal Kaya’nın da yüzü olduğu kampanya, yayınlanan tanıtım filmiyle başlatıldı. Kampanyaya destek olmak için KORUNCUK yazıp 4717’ye mesaj gönderebilirsiniz.

Netflix Announces Cast and Start of Production For Its First Turkish Original Series

Istanbul, March 7, 2018 - Netflix, the world’s leading internet entertainment service, announced that its first Turkish local original series begins principal photography today. Starring Cagatay Ulusoy, executive produced by Onur Guvenatam and created by Binnur Karaevli, the 10-episode super hero fantasy also stars Okan Yalabik, Ayca Aysin Turan, Hazar Erguclu and Mehmet Kurtulus.

Çağatay Ulusoy’un Netflix için hazırlanan ilk Türk orijinal dizisi sete çıktı.

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği, Binnur Karaevli tarafından hayata geçirilen ve bir süper kahraman hikayesini anlatan 10 bölümlük dizinin yapımcılığını ise Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. Bu yılın ikinci yarısında gösterime girecek fantastik drama türündeki yapımın kamera arkasında son yıllarda yıldızı parlayan yönetmeni ise Can Evrenol. Çağatay Ulusoy'un İstanbul'un son muhafızı Hakan’ı canlandırdığı dizi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan'ın serüvenini anlatıyor. Hikayenin başında Doğu ve Batı'nın birleştiği 15 milyonluk şehirde sıradan bir genç olarak hayatını sürdüren Hakan kahraman olmaktan çok uzaktır. Ancak şehrinin tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altında olduğunu öğrendiğinde onları durdurmaktan başka çaresi kalmaz. Hem henüz hazır olmadığı hem de kabul etmek istemediği bir görevle karşı karşıya olan Hakan, kaderindeki son muhafız olma vazifesini yerine getirebilecek mi?

Engin Öztürk "Diriliş: Ertuğrul"da…

Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın yazdığı, yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı ve her Çarşamba TRT 1 ekranlarında yer alan “Diriliş: Ertuğrul” dizisine başarılı oyuncu Engin Öztürk’te dahil oldu. Öztürk, Günalp karakteri ile seyirci karşısında olacak.

Ali Ersan Duru, "Kalbimin Sultanı" ile yakında Star TV'de…

Yapımcılığını Maya Film ve Rus ortağı Gazprom’un medya ayağı Kint Medya tarafından yapılan, Eda Teksöz ve Aslı Kahraman’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “Kalbimin Sultanı” dizisinde Ali Ersan Duru, II. Mahmut karakterine hayat verecek. Proje tasarımının Burhan Özkan’ın yaptığı dizide Ali Ersan Duru’nun canlandırdığı II. Mahmut, alışık olmadığımız bir padişah olarak karşımıza çıkıyor. Duru’ya Anna karakteri ile Rus oyuncu Alexandra Nikiforova eşlik ediyor. “Kalbimin Sultanı” yakında Star TV’de yayında.

Hazal Kaya, Bizim Hikaye ile ekranlara dönüyor.

Hazal Kaya, Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, Shameless uyarlaması "Bizim Hikaye" adlı dizi de Filiz karakteri ile karşımızda olacak. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu ise Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi kaleme aldığı dizi, 14 Eylül itibariyle her Perşembe Fox TV ekranlarında olacak.

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin başrolü Çağatay Ulusoy oldu!

Mayıs 2017’de imzalandığı duyurulan Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin detayları netleşmeye başladı. Merakla beklenen yapımın ana karakterini ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy canlandıracak.
Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak olan dizinin yapımcılığını da O3 Medya üstleniyor.

Engin Öztürk’ün tüm menajerlik, pr ve sosyal medya iletişimi Engin Aykanat Management tarafından yürütülmeye başlanmıştır.

Hazal Kaya'nın tüm menajerlik ve pr çalışmaları Engin Aykanat Management tarafından yürütülmeye başlanmıştır.

© engin.aykanat 2016. All Rights Reserved.