Engin Aykanat
management

Haberler

Yiğitcan Ergin, Arka Sokaklar kadrosund...

Kanal D’nin 14. Sezonuyla fenomen olan dizisi Arka Sokaklar’ın kadrosuna genç oyuncu Yiğitcan Ergin Cemal Şahin karakteriyle kadroya dahil oldu. Arka Sokaklar 13 Eylül Cuma günü yeni sezonuyla Kanal D’de başlıyor.

Ali Ersan Duru "Sen Anlat Karadeniz"in kadrosunda...

En son "Diriliş: Ertuğrul" dizisiyle ekranlarda olan Ali Ersan Duru, "Sen Anlat Karadeniz" dizisinin kadrosuna Ferhat Kılıç karakteri ile dahil oldu. Yeni sezon çekimleri başlayan dizi her Çarşamba ATV'de yer almaya devam edecek.

Halit Özgür Sarı, "Şampiyon" dizisinin kadrosunda...

Diriliş: Ertuğrul ve ardından The Protector'un 3. sezonunda yer alan Halit Özgür Sarı, BSK Yapım / Çağrı Bingüller imzalı "Şampiyon" dizisinin kadrosuna dahil oldu. Tolgahan Sayışman ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un (Suna) başrolünde yer aldığı dizi de Halit Özgür Sarı, Suna'nın yeğeni Kerem'e hayat veriyor. Çekimleri devam eden "Şampiyon" yeni sezonda TRT ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Engin Öztürk “Biz Böyleyiz” filminin kadrosunda…

Başrollerinde Engin Öztürk, Hümeyra, Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinçci, Şebnem Bozoklu, Meriç Aral, Boran Kuzum’un yer aldığı “Biz Böyleyiz”, renkli karakterleri ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çekiyor. Öyküsü Berrak Tüzünataç ve Melikşah Altuntaş’a ait olan, senarist ve yönetmenliğini ise Caner Özyurtlu’nun üstlendiği film, Avşar Film’in yapımcılığında, AC Film’in uygulayıcı yapımcılığında Şubat 2020’de vizyona girecek.

The Protector 2. Sezonu ile 26 Nisan’da Netflix’te...

Çağatay Uusoy ve Engin Öztürk’ün başrolünde yer aldığı “The Protector” 2. Sezonu ile 26 Nisan’da sadece tüm dünya ile aynı zamanda Netflix’te yayında olacak.

Halit Özgür Sarı "The Protector" 3. Sezonda...

Netflix'in ilk orijinal Türk dizisi “The Protector”ın 3. Sezon kadrosunda genç ve yetenekli oyuncu Halit Özgür Sarı'da yer alıyor. Üçüncü sezon çekimleri başlayan dizinin ilk iki sezonu sadece Netflix'te yayında.

Engin Öztürk Based Istanbul Nisan sayısında.

The Protector’ın 2. Sezonu ile Netflix’te izleyeceğimiz Engin Öztürk, Based Istanbul dergisi Nisan sayısının kapak konuğu.

The Protector’a 3. Ve 4. Sezon onayı çıktı.

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı ve 14 Aralık’ta Netflix’te seyirci ile buluşan “The Protector”a 3. Ve 4. Sezon onayı çıktı. O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “The Protector”un kadrosuna ikinci sezon itibariyle Engin Öztürk de dahil oldu. Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl yeni sezon kararını ise şöyle yorumladı: “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” 2020’de yayına çıkması planlanan 3. Ve 4. Sezonların çekimlerine ise önümüzdeki aylarda başlanacak.

Based Istanbul’un Mart sayısının kapak konuğu Hazal Kaya.

Her Perşembe ”Bizim Hikaye” dizisi ile ekranlara gelen Hazal Kaya #selflove etiketi ile Mart’ta Based Istanbul’da.

Engin Öztürk “Yüzleşme” ile Kanal D’de…

Yapımını T Company’nin, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği “Yüzleşme” için geri sayım başladı. Engin Öztürk’ün başrolünde yer aldığı “Yüzleşme”, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında, sırların gün yüzüne çıkmasıyla birlikte insanların hayatının bir anda değişmesini konu alıyor. Senaryosunu Altuğ Küçük’ün kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel yapıyor. Dizi her Salı Kanal D ekranlarında olacak.

Ali Ersan Duru Diriliş: Ertuğrul kadrosunda

Ali Ersan Duru, Tekden Filmin TRT için hazırladığı ve beşinci sezonuyla ekranlarda olan Diriliş: Ertuğrul kadrosuna Beybolat Bey karakteri ile dahil oldu.
Diriliş: Ertuğrul her Çarşamba TRT 1’de.

Engin Öztürk, “The Protector” 2. Sezonda.

Netflix'in ilk orijinal Türk dizisi “The Protector”ın 2. Sezon kadrosunda başarılı oyuncu Engin Öztürk de yer alıyor. “The Protector” 14 Aralık’ta Netflix’te.

The Protector teaser yayında...

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Netflix'in ilk orjinal Türk dizisi "The Protector"un ilk teaserı yayınlandı...

"Bizim Hikaye" yeni sezonu ile her Perşembe Fox'ta...

Med Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve Hazal Kaya'nın başrolünde yer aldığı "Shamemless" uyarlaması "Bizim Hikaye" dizisi yeni sezonu ile her Perşembe Fox'ta yer almaya devam ediyor.

Netflix Announces Cast and Start of Production For Its First Turkish Original Series

Istanbul, March 7, 2018 - Netflix, the world’s leading internet entertainment service, announced that its first Turkish local original series begins principal photography today. Starring Cagatay Ulusoy, executive produced by Onur Guvenatam and created by Binnur Karaevli, the 10-episode super hero fantasy also stars Okan Yalabik, Ayca Aysin Turan, Hazar Erguclu and Mehmet Kurtulus.

Çağatay Ulusoy’un Netflix için hazırlanan ilk Türk orijinal dizisi sete çıktı.

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği, Binnur Karaevli tarafından hayata geçirilen ve bir süper kahraman hikayesini anlatan 10 bölümlük dizinin yapımcılığını ise Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. Bu yılın ikinci yarısında gösterime girecek fantastik drama türündeki yapımın kamera arkasında son yıllarda yıldızı parlayan yönetmeni ise Can Evrenol. Çağatay Ulusoy'un İstanbul'un son muhafızı Hakan’ı canlandırdığı dizi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan'ın serüvenini anlatıyor. Hikayenin başında Doğu ve Batı'nın birleştiği 15 milyonluk şehirde sıradan bir genç olarak hayatını sürdüren Hakan kahraman olmaktan çok uzaktır. Ancak şehrinin tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altında olduğunu öğrendiğinde onları durdurmaktan başka çaresi kalmaz. Hem henüz hazır olmadığı hem de kabul etmek istemediği bir görevle karşı karşıya olan Hakan, kaderindeki son muhafız olma vazifesini yerine getirebilecek mi?

Hazal Kaya, Bizim Hikaye ile her Perşembe Fox’ta...

Hazal Kaya, Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, Shameless uyarlaması "Bizim Hikaye" adlı dizi de Filiz karakteri ile karşımızda. Senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi'nin kaleme aldığı dizi, her Perşembe Fox TV ekranlarında.

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin başrolü Çağatay Ulusoy oldu!

Mayıs 2017’de imzalandığı duyurulan Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin detayları netleşmeye başladı. Merakla beklenen yapımın ana karakterini ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy canlandıracak.
Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak olan dizinin yapımcılığını da O3 Medya üstleniyor.

© engin.aykanat 2016. All Rights Reserved.