Engin Aykanat
management

Haberler

Hazal Kaya 1 Mart’ta İTÜ Woman in Business’ta…

İş hayatının farklı dallarından birçok başarılı kadının, hikayeleri ile yer aldığı ve İTÜ Ekonomi Kulübü’nün düzenlediği “Woman in Business” etkinliğine başarılı oyuncu Hazal Kaya da konuk oluyor. Etkinlik 1 Mart’ta İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisinde…

Hazal Kaya, keyifli röportajı ile Instyle Şubat sayısında...

Hazal Kaya, Bizim Hikaye ile ekranlara dönüyor.

Hazal Kaya, Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, Shameless uyarlaması "Bizim Hikaye" adlı dizi de Filiz karakteri ile karşımızda olacak. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu ise Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi kaleme aldığı dizi, 14 Eylül itibariyle her Perşembe Fox TV ekranlarında olacak.

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin başrolü Çağatay Ulusoy oldu!

Mayıs 2017’de imzalandığı duyurulan Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin detayları netleşmeye başladı. Merakla beklenen yapımın ana karakterini ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy canlandıracak.
Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak olan dizinin yapımcılığını da O3 Medya üstleniyor.

Engin Öztürk’ün tüm menajerlik, pr ve sosyal medya iletişimi Engin Aykanat Management tarafından yürütülmeye başlanmıştır.

Hazal Kaya'nın tüm menajerlik ve pr çalışmaları Engin Aykanat Management tarafından yürütülmeye başlanmıştır.

© engin.aykanat 2016. All Rights Reserved.