Engin Aykanat
management

Haberler

Yiğitcan Ergin, Arka Sokaklar kadrosund...

Kanal D’nin 14. Sezonuyla fenomen olan dizisi Arka Sokaklar’ın kadrosuna genç oyuncu Yiğitcan Ergin Cemal Şahin karakteriyle kadroya dahil oldu. Arka Sokaklar 13 Eylül Cuma günü yeni sezonuyla Kanal D’de başlıyor.

Halit Özgür Sarı, "Şampiyon" dizisinin kadrosunda...

Diriliş: Ertuğrul ve ardından The Protector'un 3. sezonunda yer alan Halit Özgür Sarı, BSK Yapım / Çağrı Bingüller imzalı "Şampiyon" dizisinin kadrosuna dahil oldu. Tolgahan Sayışman ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un (Suna) başrolünde yer aldığı dizi de Halit Özgür Sarı, Suna'nın yeğeni Kerem'e hayat veriyor. Çekimleri devam eden "Şampiyon" yeni sezonda TRT ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

The Protector 2. Sezonu ile 26 Nisan’da Netflix’te...

Çağatay Uusoy'un başrolünde yer aldığı “The Protector” 2. Sezonu ile 26 Nisan’da sadece tüm dünya ile aynı zamanda Netflix’te yayında olacak.

Halit Özgür Sarı "The Protector" 3. Sezonda...

Netflix'in ilk orijinal Türk dizisi “The Protector”ın 3. Sezon kadrosunda genç ve yetenekli oyuncu Halit Özgür Sarı'da yer alıyor. Üçüncü sezon çekimleri başlayan dizinin ilk iki sezonu sadece Netflix'te yayında.

The Protector’a 3. Ve 4. Sezon onayı çıktı.

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı ve 14 Aralık’ta Netflix’te seyirci ile buluşan “The Protector”a 3. Ve 4. Sezon onayı çıktı. Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl yeni sezon kararını ise şöyle yorumladı: “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” 2020’de yayına çıkması planlanan 3. Ve 4. Sezonların çekimlerine ise önümüzdeki aylarda başlanacak.

Based Istanbul’un Mart sayısının kapak konuğu Hazal Kaya.

Her Perşembe ”Bizim Hikaye” dizisi ile ekranlara gelen Hazal Kaya #selflove etiketi ile Mart’ta Based Istanbul’da.

The Protector teaser yayında...

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Netflix'in ilk orjinal Türk dizisi "The Protector"un ilk teaserı yayınlandı...

"Bizim Hikaye" yeni sezonu ile her Perşembe Fox'ta...

Med Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve Hazal Kaya'nın başrolünde yer aldığı "Shamemless" uyarlaması "Bizim Hikaye" dizisi yeni sezonu ile her Perşembe Fox'ta yer almaya devam ediyor.

Netflix Announces Cast and Start of Production For Its First Turkish Original Series

Istanbul, March 7, 2018 - Netflix, the world’s leading internet entertainment service, announced that its first Turkish local original series begins principal photography today. Starring Cagatay Ulusoy, executive produced by Onur Guvenatam and created by Binnur Karaevli, the 10-episode super hero fantasy also stars Okan Yalabik, Ayca Aysin Turan, Hazar Erguclu and Mehmet Kurtulus.

Çağatay Ulusoy’un Netflix için hazırlanan ilk Türk orijinal dizisi sete çıktı.

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği, Binnur Karaevli tarafından hayata geçirilen ve bir süper kahraman hikayesini anlatan 10 bölümlük dizinin yapımcılığını ise Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. Bu yılın ikinci yarısında gösterime girecek fantastik drama türündeki yapımın kamera arkasında son yıllarda yıldızı parlayan yönetmeni ise Can Evrenol. Çağatay Ulusoy'un İstanbul'un son muhafızı Hakan’ı canlandırdığı dizi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan'ın serüvenini anlatıyor. Hikayenin başında Doğu ve Batı'nın birleştiği 15 milyonluk şehirde sıradan bir genç olarak hayatını sürdüren Hakan kahraman olmaktan çok uzaktır. Ancak şehrinin tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altında olduğunu öğrendiğinde onları durdurmaktan başka çaresi kalmaz. Hem henüz hazır olmadığı hem de kabul etmek istemediği bir görevle karşı karşıya olan Hakan, kaderindeki son muhafız olma vazifesini yerine getirebilecek mi?

Hazal Kaya, Bizim Hikaye ile her Perşembe Fox’ta...

Hazal Kaya, Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, Shameless uyarlaması "Bizim Hikaye" adlı dizi de Filiz karakteri ile karşımızda. Senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi'nin kaleme aldığı dizi, her Perşembe Fox TV ekranlarında.

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin başrolü Çağatay Ulusoy oldu!

Mayıs 2017’de imzalandığı duyurulan Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin detayları netleşmeye başladı. Merakla beklenen yapımın ana karakterini ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy canlandıracak.
Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak olan dizinin yapımcılığını da O3 Medya üstleniyor.

© engin.aykanat 2016. All Rights Reserved.