Engin Aykanat
management

Haberler

Çağatay Ulusoy "Menajerimi Ara" dizisine konuk oluyor.

Ay Yapım'ın Star TV için hazırladığı ve Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda yer aldığı "Menajerimi Ara" dizisine Çağatay Ulusoy konuk oluyor. Dizi, Çağatay Ulusoy'un yer aldığı bölümü ile 8 Eylül Salı günü yayında.

Hazal Kaya, Elle Türkiye Eylül sayısında.

Kendini takdir etmenin, kendini sevmenin, kendine değer vermenin, önce kendi onayına ihtiyaç duymanın ve başkalarının gözünden bakmayı bırakmanın aslında ihtiyacımız olan en değerli şeylerden olduğunu söyleyen #HazalKaya , Elle Türkiye Eylül sayısında...

“Mücadele Çıkmazı”nın çekimleri başladı.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı "Mücadele Çıkmazı" filminin çekimleri bugün başladı. OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği sinema filminin yönetmenliği Can Ulkay'a, senaryosu ise; Ercan Mehmet Erdem'e ait.

Farah Zeynep Abdullah “Masumlar Apartmanı” ile TRT 1 ekranlarında.

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı “Masumlar Apartmanı” çok yakında TRT 1'de. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmeni ise; Çağrı Lostuvali Haliloğlu.

"Benden Ne Olur" filminin başrolü Hazal Kaya

Med Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Aslı T. Kızmaz' ın yazdığı 'Benden Ne Olur' kitabının filminde başrol oynayacak.

Halit Özgür Sarı “Kırmızı Oda” kadrosunda.

Yaşanılan ama bir türlü anlatılamayan hikayeler, "Kırmızı Oda"da. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstllendiği ve kadrosunda oyuncumuz Halit Özgür Sarı'nın yer aldığı "Kırmızı Oda" çok yakında TV8’de!

"The Protector" son sezonu ile Netflix'te.

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı "The Protector" sadece Netflix'te.

© engin.aykanat 2016. All Rights Reserved.