Engin Aykanat
management

Haberler

Serkan Çayoğlu "Bir Zamanlar Kıbrıs" ile yakında TRT 1'de.

Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın üstlendiği dizide Serkan Çayoğlu "Ankaralı" karakterini canlandırıyor. Yapımını TMC Film'in üstlendiği ve çekimleri KKTC'de devam eden dizi, yakında TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak

Hazal Kaya "Kumsalda" ile Podacto'da. 

Hazal Kaya ve Enis Arıkan'ın seslendirdiği ve Murat Mahmutyazıcıoğlu'nun kaleme aldığı "Kumsalda" isimli kulak tiyatrosu oyununu dinlemek için Storytel'i ziyaret edebilirsiniz.  

Halit Özgür Sarı "Kardeşlerim" kadrosunda.

Yapımına NGM’in imza attığı, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği "Kardeşlerim" dizisinin senaryosunu Gül Abus Semerci kaleme alıyor. Yakında ATV ekranlarında başlayacak olan "Kardeşlerim" dizisinde Halit Özgür Sarı'da yer alıyor.

Çağatay Ulusoy "Yeşilçam" ile BluTV'de.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, BluTV’nin ilk dönem dizisi YEŞİLCAM, 2021’de sadece BluTV’de. .

Hazal Kaya, Based İstanbul dijital sayısında.

Çalışan bir anneyle büyüdüm ama beni ne kadar özlediğini, nasıl aklının kaldığını şimdi anlıyorum. Oğlumun önünde çalışan, üreten bir kadın örneği olmasını önemsiyorum." Röportajın devamı;

Farah Zeynep Abdullah, Elle Kasım sayısında...

“Elimden o geliyorsa, onu yapayım diyorum. Ben de hepimiz gibi kendimi sorguluyorum ve bir laf vardır ya hani ‘hayır dediklerin kariyerini belirler’ diye; bu zamana kadar nerede durmam gerektiğini bildim diye düşünüyorum, umarım hep de bilirim.” Röportajın devamı Elle Kasım sayısında...

Çağatay Ulusoy "Menajerimi Ara" dizisine konuk oluyor.

Ay Yapım'ın Star TV için hazırladığı ve Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda yer aldığı "Menajerimi Ara" dizisine Çağatay Ulusoy konuk oluyor. Dizi, Çağatay Ulusoy'un yer aldığı bölümü ile 8 Eylül Salı günü yayında.

Hazal Kaya, Elle Türkiye Eylül sayısında.

Kendini takdir etmenin, kendini sevmenin, kendine değer vermenin, önce kendi onayına ihtiyaç duymanın ve başkalarının gözünden bakmayı bırakmanın aslında ihtiyacımız olan en değerli şeylerden olduğunu söyleyen #HazalKaya , Elle Türkiye Eylül sayısında...

“Mücadele Çıkmazı”nın çekimleri başladı.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı "Mücadele Çıkmazı" filminin çekimleri bugün başladı. OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği sinema filminin yönetmenliği Can Ulkay'a, senaryosu ise; Ercan Mehmet Erdem'e ait.

Farah Zeynep Abdullah “Masumlar Apartmanı” ile TRT 1 ekranlarında.

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı “Masumlar Apartmanı” çok yakında TRT 1'de. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmeni ise; Çağrı Lostuvali Haliloğlu.

"Benden Ne Olur" filminin başrolü Hazal Kaya

Med Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Aslı T. Kızmaz' ın yazdığı 'Benden Ne Olur' kitabının filminde başrol oynayacak.

Halit Özgür Sarı “Kırmızı Oda” kadrosunda.

Yaşanılan ama bir türlü anlatılamayan hikayeler, "Kırmızı Oda"da. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstllendiği ve kadrosunda oyuncumuz Halit Özgür Sarı'nın yer aldığı "Kırmızı Oda" çok yakında TV8’de!

"The Protector" son sezonu ile Netflix'te.

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı "The Protector" sadece Netflix'te.

© engin.aykanat 2016. All Rights Reserved.